Agencja doradztwa personalnego Wrocław
AB OVO to agencja doradztwa personalnego, oferująca kompleksowe wsparcie rekrutacyjne małym, średnim i dużym firmom z Wrocławia i okolic. Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu naszym Klientom pracowników do pracy stałej i tymczasowej, przejmując na siebie cały ciężar naboru kandydatów i ich zatrudnienia. Podczas gdy inne firmy zajmujące się naborem, służą wyłącznie selekcją osób, my obsługujemy naszych Partnerów kompleksowo, świadcząc pomoc w transporcie, zakwaterowaniu, szkoleniach, badaniach lekarskich oraz wszystkich pozostałych czynnościach niezbędnych do przyjęcia na dane stanowisko. Istnieje wiele powodów, dla których warto zlecić proces pozyskiwania pracowników profesjonalnej firmie w ramach outsourcingu. Jednym z nich jest z pewnością brak konieczności utrzymywania własnego działu HR, co dla przedsiębiorstwa generuje wymierne oszczędności finansowe. Jednocześnie, profesjonalna firma zajmująca się zatrudnianiem posiada dużo większe możliwości w pozyskiwaniu najbardziej wartościowych kandydatów, z uwagi na swoje wieloletnie doświadczenie, pozycję i kontakty na rynku. Oferowana przez nas stała i sezonowa rekrutacja wykracza daleko poza jej granice – do każdego naboru podchodzimy indywidualnie, gwarantując naszym Klientom doradztwo personalne, oraz proces selekcji w pełni dostosowany do Ich potrzeb i specyfiki firmy. Specjalizujemy się w dwóch obszarach działania: świadczymy usługi wsparcia rekrutacyjnego w ramach rekrutacji stałych, a także możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi zatrudnienia w ramach pracy tymczasowej.

REKRUTACJE STAŁE

Znalezienie idealnego kandydata na dane stanowisko potrafi być naprawdę długim i żmudnym procesem. Nagroda za cierpliwość jest jednak wysoka i rekompensuje trud poszukiwań. Kompetentny i zaangażowany pracownik potrafi znacząco przyczynić się do efektywnego wzrostu organizacji. Jeśli zdecydujecie Państwo, abyśmy wsparli ten proces, to dzięki naszej specjalizacji w branży HR pomożemy Państwu dotrzeć do najlepszych kandydatów na rynku oraz pomyślnie sfinalizować rekrutację. Zatrudnienie to nasz wspólny sukces!
Przez lata funkcjonowania na rynku doradztwa personalnego, przeprowadziliśmy szereg udanych procesów rekrutacyjnych, dzięki czemu możemy poszczycić się mianem czołowej agencji HR we Wrocławiu. Lokalny rynek znamy jak mało kto, a jeśli zachodzi taka potrzeba, jesteśmy w stanie przyjąć na każde stanowisko w Państwa firmie najlepszych specjalistów z całego kraju oraz zza granicy. Naszym priorytetem jest profesjonalna i skuteczna stała rekrutacja pracowników, niezależnie od branży, w jakiej działają firmy naszych Klientów. Specjalizując się w selekcji kandydatów dla firm produkcyjnych i usługowych, pozyskujemy osoby zarówno do robót fizycznych, jak i biurowych, zapewniając dokładnie takich pracowników, jakich potrzebuje Państwa przedsiębiorstwo. Na życzenie Klienta, nabory stałe mogą być przeprowadzane bez ujawniania nazwy firmy, aż do ostatniego etapu selekcji.

PRACA TYMCZASOWA

Naszą specjalnością nie jest wyłącznie rekrutacja stała dla firm z Wrocławia i okolic. Jeśli z uwagi na specyfikę prowadzonej przez siebie działalności, poszukują Państwo doświadczonych osób do wykonywania obowiązków sezonowych i tymczasowych, również zapraszamy do skorzystania z naszych usług. AB OVO, jako agencja doradztwa personalnego o ugruntowanej pozycji w lokalnym środowisku HR, oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie pozyskiwania kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Specjalizujemy się również w rekrutacji robotników zza wschodniej granicy – głównie z Ukrainy. Jako pośrednik z wieloletnim stażem i doświadczeniem w zatrudnianiu obcokrajowców, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepiej wykwalifikowanych, sumiennych i uczciwych kandydatów, dla których priorytetem jest rozwój na polskim rynku pracy, w przedsiębiorstwach, oferujących im godne warunki. Cały ciężar związany z selekcją i naborem bierzemy na siebie, dzięki czemu Państwa firma może skupić się na bieżącej działalności, pozostawiając nam obsługę procesów związanych z dokumentacją i stałe, comiesięczne obowiązki kadrowo-płacowe.
Zapewniamy kompleksową usługę prowadzenia w Państwa firmie pracy tymczasowej. Jeśli zaczną Państwo współpracę z nami, oferujemy wsparcie w każdym aspekcie tego rodzaju zatrudnienia. Zrekrutujemy dla Państwa najlepszych pracowników i specjalistów dostępnych na rynku pracy oraz przeprowadzimy całościowy proces zatrudnienia (obsługę dokumentacji osobowej, szkoleń, badań i wszelkich innych formalności). Zawsze jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi pracownikami, aby sprawnie reagować w przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów. Zajmujemy się również całościową polityką kadrową: obsługujemy dokumentację pracowniczą, ewidencję czasu pracy i wypłatę wynagrodzeń.