Szukasz osób do pracy? Leasing pracowników to rozwiązanie dla Ciebie!

W czasie sezonowych wzrostów sprzedaży, nagłych peak’ów produkcyjnych czy w okresie intensywnego rozwoju firmy niezbędna jest szybka i efektywna rekrutacja pracowników. Leasing pracowniczy, to idealne rozwiązanie w każdej z tych sytuacji. Wynajem pracowników zapewnia elastyczność i umożliwia dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnego zapotrzebowania. Jeśli szukasz pracowników sezonowych, chcesz zwiększyć zatrudnienie w okresie wzmożonego popytu, nie angażując jednocześnie własnego działu HR lub gdy zależy Ci na zabezpieczeniu ciągłości produkcji w okresie urlopowym –leasing pracowników będzie dla Ciebie rozwiązaniem.

AB OVO Solutions zapewnia kompleksową obsługę zatrudnienia w oparciu o ustawę o zatrudnieniu pracowników tymczasowych. Nasze doświadczenie i skuteczne metody pozyskiwania kandydatów, pozwalają nam rekrutować w krótkim czasie duże zespoły pracowników leasingowanych. Każdego dnia pozyskujemy i zatrudniamy setki nowych osób dla naszych klientów w całej Polsce. Jako agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem na rynku mamy rozbudowaną bazę kandydatów gotowych do podjęcia pracy od zaraz. Praca tymczasowa w opcji leasingu to rozwiązanie, które zabezpieczy ciągłość procesów, zapewni optymalizację kosztów w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami i poznaj rozwiązania dla Twojego biznesu

W AB OVO Solutions wierzymy, że siłą przedsiębiorstwa są ludzie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby serwis przez nas świadczony był na jak najwyższym poziomie. W zależności od czasu trwania projektu i jego wielkości możemy zapewnić na miejscu Managera On-Site – dedykowanego wyłącznie do obsługi Twojego projektu.

Leasing pracowników z AB OVO Solutions, to:

  • Profesjonalna analiza potrzeb klienta
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów zgodnie z wymogami stanowiska pracy
  • Pełna obsługa kadrowo – płacowa pracownika
  • Elastyczne dopasowanie zatrudnienia tymczasowego do zmieniającego się popytu
  • Jasny i prosty system rozliczeń
  • Elastyczność i optymalizacja kosztów pracy

Szanujemy czas naszych klientów! Przejmujemy pełną odpowiedzialność za rekrutację odpowiednich pracowników, dopełnienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, naliczaniem oraz wypłatą wynagrodzeń. Dbamy o legalność pracy i zgodność zatrudnienia pracowników tymczasowych z przepisami prawa. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za proces zatrudnienia przed instytucjami kontrolnymi (PIP, ZUS, US, Straż Graniczna).

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o leasingu pracowników dla Twojej firmy

W ramach usługi pracy tymczasowej zapewniamy rekrutację oraz leasing personalny zarówno pracowników z Polski, jak i wynajem pracowników z Ukrainy. Dzięki znajomości prawa, sieci ukraińsko-języcznych konsultantów,  rekrutujemy kandydatów szybko i efektywnie, utrzymując jednocześnie rotację na niskim poziomie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zatrudnieniu / leasingu pracowników z Ukrainy?

Napisz do nas!