Outsourcing
Pracowników

Outsourcing pracowniczy AB OVO Solutions – gdy potrzebujesz kompleksowych rozwiązań

Outsourcing usług, nazywany też często outsourcingiem pracowniczym, to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala firmom skupić się na kluczowych obszarach dla rozwoju biznesu, poprzez powierzenie części obowiązków zewnętrznemu podmiotowi. Przedmiotem umowy, zawartej między insourcerem (zlecającym) a outsourcerem (przyjmującym zlecenie), jest wykonanie ustalonej usługi, zgodnie ze standardami ustalonymi w kontrakcie. W przeciwieństwie do pracy tymczasowej, korzystający z outsourcingu nie jest w żadnen sposób związany stosunkiem pracy z pracownikami wykonującymi zlecenie. Nie podlegają też oni jego kontroli i zwierzchnictwu.

Za całość procesu, a więc rekrutację, zatrudnienie, ustalanie grafików, prowadzenie ewidencji, motywowanie zespołu, wszystkie sprawy kadrowo – płacowe, a także dbałość o jakość i wysoką efektywność wykonanej usługi, odpowiedzialność ponosi realizujący zlecenie podmiot. Outsourcing niesie za sobą szereg korzyści.  Wymienia się wśród nich przede wszystkim znaczącą optymalizację kosztów, dostęp do specjalistycznego know – how, oszczędność czasu i wzrost efektywności powierzonego zewnętrznej firmie procesu.

AB OVO Solutions, dzięki doświadczonej kadrze, wieloletniej praktyce i znajomości procesów, wspiera swoich partnerów biznesowych. Kompleksowo realizuje dla nich m.in. usługi kompletowania dostaw (co-packingu),  rozładunku, etykietowania i załadunku, sortowania i pakowania oraz inne procesy oparte o proste prace fizyczne i manualne. Nasi koordynatorzy czuwają nad efektywnością pracy i terminowością realizacji usługi, przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższych standardów jakości.

Co zyskasz dzięki outsourcingowi z AB OVO Solutions?

Know – how

niezbędny do szybkiej optymalizacji kosztów i wzrostu efektywności

Jasny i prosty system

rozliczeń za wykonaną usługę

Pewność

że powierzone nam procesy zostaną wykonane w wyznaczonym terminie

Jakość

opartą o ustalone wskaźniki i konkretne parametry

Elastyczną usługę

dopasowaną do zmieniających się potrzeb

Optymalizację wykorzystania budżetu

dzięki rozliczeniu za wykonaną usługę

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
outsourcing pracowniczy

Jak pracujemy?

Po naszej stronie pozostaje odpowiedzialność za rekrutację, zatrudnienie i zarządzanie personelem, który wykonuje dla Ciebie usługę. Mamy sprawdzone metody motywowania pracowników, optymalizacji kosztów i podnoszenia efektywności na realizowanych przez nas projektach. Dzięki doświadczeniu w rekrutacji, rozbudowanej i ciągle aktualizowanej bazie kandydatów, zarówno z Polski, jak i Ukrainy, możemy w sposób dynamiczny i elastyczny dopasować poziom zatrudnienia do bieżących potrzeb.

Wykonywane przez nas usługi outsourcingu opieramy o odpowiednio dobrany personel. Dla sprawnej obsługi projektu zatrudniamy kandydatów zarówno z Polski, jak i z za wschodniej granicy. Outsourcing pracowników z Ukrainy pozwala na szybkie uzupełnienie dużych braków kadrowych, zapewnia ciągłość usługi w sytuacji, kiedy lokalny rynek pracy jest wydrenowany, a także sprzyja wzrostowi efektywności dzięki wysokiej motywacji do pracy zatrudnianych przez nas pracowników.

W AB OVO Solutions cenimy czas naszych partnerów biznesowych. Świadczone przez nas usługi cechuje kompleksowość i profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Powierz nam część swojego biznesu i zyskaj czas na rozwój.

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Jakie procesy mogę Wam zlecić?

Zajmujemy się szeroko pojętym outsourcingiem usług. Mamy doświadczenie i wypracowane standardy pracy w zakresie kompletowania dostaw (co-packingu), rozładunku, etykietowaniu i załadunku towarów, sortowaniu i pakowaniu oraz w prostych pracach fizycznych i manualnych.

 1. Jak wygląda rozliczenie usługi outsourcingu?

Podstawą jest jasny i klarowny system rozliczeń. W przypadku outsourcingu rozliczamy się za zrealizowane zadanie: zapakowaną sztukę lub wykonaną usługę.

 1. Co odróżnia outsourcing od pracy tymczasowej?

Główną różnicą jest zakres odpowiedzialności agencji. W przypadku outsourcingu odpowiadamy nie tylko za dostarczenie personelu, ale także za efektywność jego pracy, terminowość realizacji zlecenia i jego jakość, planowanie grafików pracy, a także motywowanie zespołu. Klient nie musi angażować własnych zasobów w outsourcowany projekt, rozlicza się z nami za ostateczny efekt pracy.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zatrudnieniu / leasingu pracowników z Ukrainy?
Adres
Wagonowa 5-7
53-609 Wrocław
E-mail
oferty@abovosolutions.eu
Telefony
Dział Handlowy:
+48 577 060 180
Dział Rekrutacji:
+48 504 070 933

  Nasze biuro
  AB OVO Solutions to 14 biur na terenie całej Polski (7 oddziałów głównych i 7 biur On – Site). Sercem naszej agencji pracy jest Wrocław – tu się wszystko zaczęło i tu znajduje się siedziba główna naszej firmy.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  mapa small
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  GDAŃSK: ul. Heweliusza 11/811
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz nas na Facebooku i Linkedin. Polub nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i bądź na bieżąco z naszymi ofertami!
  Nasze biura
  Dlaczego warto z Nami współpracować? Stawiamy na jasne zasady współpracy i partnerskie relacje w biznesie. Mamy niezbędny know – how i narzędzia do skutecznej i profesjonalnej rekrutacji. Sprawdź nas w działaniu.
  Nasze biuraGdzie nas znaleźć?
  map
  WROCŁAW: ul. Wagonowa 5/7
  WARSZAWA: ul. Puławska 2 / budynek B
  GDAŃSK: ul, Heweliusza 11/811
  KATOWICE: ul. Warszawska 40/2A
  ŁÓDŹ: ul. Narutowicza 40/1
  POZNAŃ: ul. Święty Marcin 29/8
  SZCZECIN: ul. Łokietka 5/2
  Bądź na bieżącoSocial Media
  Będzie Nam bardzo miło, jeśli wejdziesz na nasz fanpage o nazwie AB OVO SOLUTIONS i go polubisz, aby być na bieżąco z naszymi ofertami!

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Copyright: AB OVO Solutions. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Argentum Digital