Rekrutacja pracowników z Ukrainy
AB Ovo prowadzi rekrutację pracowników ze Wschodu do firm z Wrocławia i okolic. Zapewnimy kompleksową realizację usługi, doradztwo HR oraz spełnienie wszystkich niezbędnych formalności związanych z obsługą naboru i zatrudnienia na polskim rynku. Jeśli poszukują Państwo osób do zajęć stałych lub tymczasowych, świadczone przez nas pośrednictwo pracy dla cudzoziemców pozwoli w pełni odpowiedzieć Państwa indywidualnym oczekiwaniom.Według danych Głównego Urzędu Statystycznego liczba pracujących w Polsce obywateli Ukrainy może w 2019 roku przekroczyć 3 miliony. Sprzyjają temu atrakcyjnie wynagradzana praca, dobra komunikacja i stabilne warunki zawodowe oraz fakt, że chętnie przyjeżdżają oni do Polski. Pracownicy ze Wschodu wykonują już nie tylko najcięższe prace, do których trudno znaleźć kandydatów wśród Polaków – firmy coraz częściej doceniają ich kwalifikacje, umiejętności oraz sumienność, powierzając coraz bardziej wymagające i odpowiedziane stanowiska. Bez względu na to, czy poszukują Państwo pracowników z Kijowa, Odessy czy Charkowa do robót sezonowych czy stałych, chcąc zatrudnić ich przy produkcji, obsłudze maszyn lub w pracy biurowej, nasza agencja pośrednictwa oferuje kompleksowy serwis rekrutacyjny dla cudzoziemców.Zatrudnianie robotników zza wschodniej granicy– najważniejsze korzyści: • możliwość utrzymania lub zwiększenia mocy przerobowych firmy w sytuacji, gdy na polskim rynku brakuje rąk do pracy;• pracowitość ludzi, skoncentrowanych na uzyskaniu satysfakcjonujących zarobków;• dyspozycyjność – większość pracowników ze Wschodu chętnie podejmuje nadgodziny;• sumiennie i rzetelnie wykonywana praca;• mobilność – wielu przyjezdnych pozostawia rodzinę w swoim kraju, dzięki czemu konieczność wyjazdu w delegację czy podjęcie pracy w innej lokalizacji nie stanowią dla nich problemu;• szybka adaptacja w nowym środowisku, brak różnic kulturowych;• brak problemów z obsługą w urzędach, sklepach;• uproszczone przepisy dotyczące zatrudniania cudzoziemców;• gwarantowane pozwolenie na pracę przez 6 miesięcy – komfort dla firm poszukujących robotników sezonowych i tymczasowych.

Zainteresowany?

Zadzwoń: +48 535 060 180 lub +48 739 060 170

Napisz: ue.sn1590726159oitul1590726159osovo1590726159ba@aj1590726159catur1590726159ker1590726159

PRACOWNICY ZE WSCHODU

Obecnie, polskie firmy mogą zatrudniać cudzoziemców, korzystając z uproszczonej procedury formalnej. Dzięki temu, legalne przyjęcie siły roboczej z Ukrainy nie jest ani skomplikowane, ani nie nakłada na pracodawcę dodatkowych obowiązków. Cała procedura sprowadza się do trzech prostych kroków – oczywiście w każdym z nich pomoże Państwu nasza agencja zatrudniająca aplikantów ze Wschodu!

Krok 1: znajdź kandydata zza granicy, korzystając z naszego wsparcia rekrutacyjnego.
Krok 2: złóż w urzędzie pracy oświadczenie o zamiarze zatrudnienia cudzoziemca,
Krok 3: przekaż zarejestrowanie oświadczenie kandydatowi do przyjęcia.

Całą resztą zajmujemy się my. Pomagamy w transporcie i zakwaterowaniu, przejmujemy na siebie wszelkie formalności związane z naborem i polityką kadrową. Zatrudnienie jest naszym wspólnym sukcesem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze doradztwo rekrutacyjne było dla Państwa firmy źródłem satysfakcji, a praca świadczona przez pracowników z Ukrainy w każdej z obsługiwanych przez nas wrocławskich firm, przyczyniała się do ich dynamicznego rozwoju.

PRACA TYMCZASOWA

Nasza agencja pośrednictwa posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutowaniu kandydatów zza wschodniej granicy. Byliśmy jednym z pierwszych biur, które we Wrocławiu pomagały Ukraińcom znajdować zatrudnienie w polskich przedsiębiorstwach. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz kontakty owocują możliwością świadczenia dla Państwa kompleksowych usług w zakresie HR i pośrednictwa pracy dla cudzoziemców. Dzięki temu, że znakomicie znamy ukraiński i polski rynek, mamy dostęp do najlepszych pracowników, zarówno tych wykonujących proste prace fizyczne, jak i najlepiej wykwalifikowanych, z bogatym doświadczeniem zawodowym, będących szczególnie cennymi dla firm poszukujących fachowców i specjalistów w branżach takich jak: obsługa maszyn, produkcja, IT, transport, telekomunikacja, logistyka czy obsługa klienta.

Wiele polskich firm poszukuje robotników z Ukrainy do pracy tymczasowej. Pozwala to wypełnić luki w zawodach, których nie chcą wykonywać polscy pracownicy. Jednocześnie, sezonowe zatrudnienie doskonale sprawdza się wówczas, gdy konieczne jest nagłe, krótkotrwałe zwiększenie mocy przerobowych, związane np. z realizacją większego zamówienia czy rozszerzeniem zakresu usług przedsiębiorstwa. Jako agencja zatrudniająca na stałe i tymczasowo, posiadająca liczne, pozytywnie zweryfikowane kontakty, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie rekrutacji do zajęć sezonowych, przejmując na siebie pełen zakres obowiązków związanych z selekcją kandydatów, oceną ich umiejętności i zaangażowania, wyełnieniem formalności urzędowych oraz obsługą kadrowo-płacową. Zamiast tracić czas i zasoby przedsiębiorstwa na poszukiwanie zasobów ludzkich, Państwa firma będzie mogła skupić się na strategicznych celach swojej działalności, nabór na określone stanowiska zostawiając naszym specjalistom.